Hírek

Plakat nyariLVégre, végre, végre! Az idén nyáron újra várunk benneteket ingyenes nyári foglalkozásainkra! Szerda délutánonként 2 órától kézműves foglalkozásokat és mesedélutánokat tartunk a gyermekkönyvtárban.

KOZOSSEGISokan szeretnétek ezen a nyáron is könyvtárunkban teljesíteni a közösségi szolgálat 50 óráját. Van megoldás!

1622635727390 LIzgalommal vártam a júniust, hiszen több, mit fél év után megnyitottuk a könyvtár ajtaját. A kemény fizikai munka után jó volt hétfő délután leülni a szépen rendezett kölcsönző tér foteljébe, és végignézni a munkánk eredményén.

1622461627838 LLKedves Olvasóink! A TOP-7.1.1-16-H-ERFA-2019-00326, A közművelődési intézmények megújítása Mátészalkán című pályázat egy jelentős szakasza lezárult. Mindannyiunk nagy örömére a Csizmadia palota városunk egyik ékköve lett.

logo szines kicsiJúnius 1.-től újra látogatható a könyvtár. Néhány fontos információ az intézmény szolgáltatásainak igénybevételéhez:

002LKedves Olvasóink! Lassan, de biztosan haladunk a nyitás felé. A külső munkálatok a végéhez közelednek, már alig várjuk, hogy a háló lekerüljön és mindenki számára látható legyen az épület pompája. A földszinten beépítették a szép új ablakokat, az emeleti nyílászáróknak a felújítása folyamatban van.

logo szines kicsiA 194/2021. (IV.26.) Kormányrendelet értelmében a négymilliomodik COVID-19 elleni oltóanyaggal történő védőoltás beadását követően nyithatnak a könyvtárak.

jozsefa116 éve, 1905. április 11-én született József Attila. 1964 óta minden évben ezen a napon ünnepeljük a Költészet napját.

Ajánló

NyugatZombik