Hírek

logo FONTOSIntézményünk zavartalanul látogatható, de hogy ez így maradjon, kérjük, hogy a járványügyi intézkedéseket tartsák be!

logo oszTájékoztatjuk kedves olvasóinkat, hogy 2020. szeptember 12-től könyvtárunk őszi-téli nyitvatartás szerint fogadja látogatóit.

TrianonLDr. Elek Ottó előadását hallgathatták meg az érdeklődők augusztus 27-én a Városi Könyvtárban. Érdekes témát járt körül a Nyíregyházán élő irodalomtörténész, középiskolai tanár. A trianoni döntés az élet minden területére hatással volt.

logo szines kicsiTájékoztatjuk olvasóinkat, hogy augusztus 29-én, szombaton, a Képes Géza Városi Könyvtár zárva tart.

logo TRIANONA Képes Géza Városi Könyvtár szeretettel vár minden kedves érdeklődőt Dr. Elek Ottó irodalomtörténész előadására. Téma: Trianoni döntés hatása az 1920-as évek magyar irodalmára.

logo FONTOSLassan-lassan visszatér az élet a megszokott kerékvágásba. Ezért mi is visszaállunk az évtizedek alatt megszokott rendhez. Márciusban hoztunk egy döntést, mely szerint, amíg fennáll a vészhelyzet, lehetővé tesszük, hogy olvasóink hosszabb időre vigyenek el több könyvet.

logo FELHIVAS2020. augusztus 4-től visszatérünk a megszokott rendhez! A könyvvisszavétel és a kölcsönzés egy helyen lesz, nem kell külön helyiségben leadni a visszahozott dokumentumokat!

Ajánló

kezmosas L