kezmuvesLMár hagyomány, hogy karácsony közeledtével kézműves foglalkozásokat szerveznek a Képes Géza Város Könyvtár gyermekrészlegében. Idén sem volt ez másként.

A szorgos kezek idén is elkészíthették a szokásos ajtódíszeket. De ez az év meglepetést is tartogatott a törzsolvasó kisközönség számára, mert Marika néni és Detti néni segítségével, konzervdonozok újrahasznosításával elkészülhetett mindenki saját hóembere is.

kezmuves foglalkozas 004Kattintson! Galéria nyílik.

Ebben az évben is részt vett Könyvtárunk a városi karácsonyi ünnepségen. Ingyenes kézműves foglalkozás keretében ott is elkészülhettek a karácsonyi ajtókoszorúk. A hideg ellenére rengeteg érdeklődő örömmel vett rész az alkotásban. Mi pedig azért voltunk boldogok, mert örömet okozhattunk kicsiknek és nagyoknak egyaránt.

Varosi karacsony 2016 003Kattintson! Galéria nyílik.

2016. 12. 23.