leadÖsszeomlik az ökoszisztémánk és hamarosan teljes káosz lesz a világban? Vagy kezünkben a megoldás, csak használni kellene a tudásunkat? Hogyan és mitől lesz a fejlődés fenntartható?

Jut-e elég víz a gyerekeinknek is? Mit tanítottak az emberiségnek az elmúlt évek megrázkódtatásai, a járvány és a vele járó karantén, illetve az energiaválság? Mit tehet az egyes ember, és mit tehetnek a cégek, vállalatok?

Akikkel együtt keressük a válaszokat: A jövő zenéje podcast házigazdái dr. Rab Árpád jövőkutató, szociológus, az MTA külsős tagja, a Corvinus egyetem oktatója és dr. Vörös András műsorvezető

Minden érdeklődőt hívunk és várunk az Er-Vo Kft. és a Képes Géza Városi Könyvtár Víz Világnapja alkalmából szervezett programjára.

A rendzvényen bárki ingyenesen részt vehet 2023. március 22-én 17.30-kor a Képes Géza Városi Könyvtár olvasótermében.

kezunkben a jovonk web