Mesek lead 0529Itt a vége, fuss el véle! És tényleg itt a vége... 48 napon át mondtuk a magunkét, s a végére 80 esti mesét olvastunk nektek. Bírnánk még szusszal, de az igazi mégis csak az, ha ti magatok lapozgathatjátok a mesekönyveket. A mihamarabbi személyes találkozásban bízva, ez a mai lesz az utolsó mesénk ebben a rendkívüli helyzetben.

Hálával tartozunk mindazoknak, akik figyelemmel kísérték ezt az akciónkat, és külön köszönet minden megosztásért!

Arra kérünk minden kicsi, nagy és mégnagyobb olvasónkat, hogy legyenek még türelmesek, és hipp-hopp itt is lesz a nap, mikor teljes körben újranyithatjuk a könyvtárat! Mi sem tudjuk még pontosan mikor, de egy-kettőt még biztosan aludni kell addig.

Ha valaki mégis friss olvasnivalót szeretne, vagy már vissza tudja hozni a nála lévő könyveket, akkor ebből a bejegyzésünkből megtudhatja hogyan teheti ezt meg.

És akkor következzék a Mesék a könyvtárból sorozat utolsó epizódja:

A szegény ember királysága

internetnepe