logo felhivasA Képes Géza Városi Könyvtár „Így zajlott az élet Mátészalkán” történetíró pályázatot hirdet időseknek. A pályázat kapcsán olyan írásműveket várunk, melyek személyes életutat, a városhoz kapcsolódó esemény, történelmi pillanat megírását tartalmazzák.

Pályázók köre: 60 év feletti személyek. A pályázat úgy is benyújtható, ha azt a nagyszülő unokája segítségével valósítja meg, vagyis ha az unoka interjút készít a nagyszülővel.

Beadható pályázatok száma: Pályázónként egy pályázat. Beadás módja: a papíron benyújtásra kerülő pályázatokat egy példányban postai úton a Képes Géza Városi Könyvtár részére a 4700 Mátészalka, Bajcsy-Zs. u. 22. címre, elektronikusan a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre várjuk.
Formátum: Géppel írt.
Terjedelem: maximum 20 A/4-es oldal terjedelem.
Beadási határidő: 2019. december 1.

(Kapcsolattartó: Sallai Emília)