Hírek

foglalkozas LKedves szülők, kedves gyerekek! Idén is megtartjuk ingyenes karácsonyi kézműves foglalkozásunkat a gyermekkönyvtárban!

harsNovember 6-án 16 órakor mutatta be a Képes Géza könyvtárban Hárs Gábor a magyarországi vészkorszakot, családi történetein keresztül bemutató munkáját.

logo novKönyvtárunk az alábbi rend szerint áll az olvasók rendelkezésére az őszi szünetben.

logo 56Cseh Tamás, Bereményi Géza: Corvin köziek...

KataiPenzesLKátai Zoltánnak a napokban jelent meg a „Viadalhelyeken véressen, sebessen” című lemeze. A CD címe Balassi Bálint Egy Katonaének című verséből való, nem véletlen, hiszen tematikájában Balassitól az első világháborúig mutatja be az előadó számára kedves katonaénekeket.

hajdukatiLAz őszi könyvtári napok keretében zenés könyvbemutatót tartott Hajdú Katalin meseíró a Széchenyi Iskola első és másodikos diákjainak.

meseleknekedLA népmese napja alkalmából a gyermekkönyvtárban megrendezett egész napos meseolvasáson 147 kisiskolás hallgathatott szebbnél szebb meséket. Köszönettel tartozunk érte a mesével készülő diákoknak és felnőtteknek egyaránt!

NepmeseNapjaL2018. szeptember 26-án a Katolikus Óvoda valamennyi csoportja ellátogatott könyvtárunkba, hogy a népmese napja kapcsán a kicsik is megismerkedjenek népmese köteteinkkel, Benedek Elek mesegyűjteményeivel.

Ajánló

sziren