Hírek

HajduKati 0016 LA Tündértánc, Hajdú Katalin legújabb értékteremtő mesekötetének bemutatója a gyermekkönyv hónap keretében került megrendezésre könyvtárunkban.

tundertancLA gyermekkönyvhónap keretében könyvtárunkba látogat Hajdú Katalin írónő, hogy bemutassa Tündértánc című legújabb mesekötetét.

HusvetiFoglLIdén is  volt húsvétváró kézműveskedés a gyermekkönyvtárban.

logo husvetKönyvtárunk az alábbi rend szerint áll az olvasók rendelkezésére a húsvéti ünnepek alatt.

jozsefa114 éve, 1905. április 11-én született József Attila. 1964 óta minden évben ezen a napon ünnepeljük a Költészet napját.

HusvetLKedves gyerekek! Húsvétváró kézműves foglalkozásunk 2019. április 13-án (szombaton) 10.00 órától a gyermekkönyvtárban kerül megrendezésre. A foglalkozás ingyenes!

VisszafeleLOláh András, január 21-én töltötte be a 60. életévét. Szemre is tetszetős kötetet jelentett meg ebből az alkalomból, Visszafelé címmel. Igazi mátészalkai összefogás eredménye a kiadvány, hiszen városunk Önkormányzata, és a Művészetbarát Egyesület is támogatta.

Visszafele LMegjelent Visszafelé címmel Oláh András legújabb könyve, mellyel Mátészalkán a Képes Géza Könyvtárban találkozhat először a közönség!

Ajánló

Kurszk