Hírek

Azele forrasaLA 2017-es őszi könyvtári napok keretében, október 5-én a Képes Géza Általános Iskola és a Széchenyi István Katolikus és Német Nemzetiségi Általános Iskola 2. osztályos diákjai rendhagyó könyvtári órára látogattak el gyermekkönyvtárunkba.

Kor határtalanulLGondolatébresztő beszélgetés résztvevői voltak azok, aki péntek este a könyvtár rendezvényén részt vettek. A népszerű tévébemondó, Endrei Judit volt a vendégünk.

NepmeseNLNem szoktam személyes dolgokat megosztani, de azt hiszem, a mai nap történetét el kell mesélni. Néhány napja derékfájdalommal jártam dolgozni, a gyógyszerek sem enyhítették a fájdalmamat. Sokat olvastam a mese gyógyító hatásáról, most tapasztalhattam is.

vukA Kálvin János Református Iskola 3. b osztályos diákjai rendhagyó könyvtári órára látogattak el gyermekkönyvtárunkba.

endreiIzgalmas beszélgetésre várjuk a kedves érdeklődőket, 2017. szeptember 29-én 17 órára a Városi könyvtárba. Vendégünk ezúttal Endrei Judit lesz, aki 1998-ig szinte minden nap feltűnt a televízió képernyőjén.

NepmeseLA Képes Géza Városi Könyvtár gyermekrészlege A népmese napja alkalmából, szeptember 29-én egész napos meseolvasásra várja az általános iskolák alsó tagozatos diákjait.

logo szines kicsiTájékoztatjuk olvasóinkat, hogy szeptember 9-től a szokott rendben, szombaton is látogatható könyvtárunk.

fenyesSzeretettel várunk minden kedves érdeklődőt a Fényes Napok rendezvénysorozaton, a Képes Könyvtár sátrában, szombaton 12 órától. Lesz ott minden: mesehallgatás, kézműves foglalkozás, zsákbamacska, mesetotó.

Ajánló

bodocs