Gyerek 0003 LKedves szülők! Kedves gyerekek! A gyermekkönyvtár új helyre költözött! A könyvtár főbejáratán belépve jobbra található az új bejárat. Megújult, megszépült, barátságos környezetben és folyamatosan megújuló kínálattal állunk régi és leendő olvasóink rendelkezésére.

A költözés nem tudott egyik napról a másikra lezajlani, hiszen az új helyiséget elő kellett készíteni a feladatra. Mindenekelőtt megvalósultak a villanyszerelési munkálatok, a festés és a burkolás. Itt hamarjában meg is kell köszönjük a résztvevő vállalkozók gyors munkáját!

Gyerek 0001

Kattints! Galéria nyílik.

Csak ezek után jöhetett a költözés, ami szintén nem volt kis feladat. Szép számmal kellett polcokat emeletről földszintre telepíteni. Nem is beszélve a közel tízezer könyvről. Ezúton meg is szeretnénk köszönni Pápai Zsoltnak, a Mátészalkai Városgazda Nonprofit Kft. ügyvezetőjének, hogy lehetővé tette Gergely Zsolt városgondnok és munkatársai segítségét!

A már megszokott nyitvatartási időben szeretettel várunk minden kicsit és nagyot!