KOZOSSEGIJelenleg a könyvtárak nem látogathatók, de bizony, sokan szeretnék a közösségi szolgálat 50 óráját teljesíteni. Megoldást kínálunk!

Készítsetek videót, melynek témája könyvtár- és olvasásnépszerűsítés. Szólítsátok meg saját korosztályotokat: Miért jó könyvtárba járni, miért ajánljátok az olvasást? A videó hossza maximum 3 perc legyen. Mindezért cserébe 30 órát igazolunk.

Ha csoportban dolgoztok (3-4 fő) 15-15 órát igazolunk. Felhívjuk a figyelmeteket, hogy csoportos munkánál sem szükséges találkozni, de ha igen, a járványügyi szabályokat tartsátok be!
Akinek nincs kedve videofelvétel készítéshez, azoknak van egy másik ajánlatunk!

Könyvajánlókat készíthettek! Minimum 1000 karakteres írásokat várunk kedvenc könyveitekről. Ez egyéni munka lehet. 20 órát igazolunk cserébe.

Érdeklődni a 311-037 telefonszámon, illetve Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen lehet.