logo FELHIVASA koronavírus járvány kapcsán a Képes Géza Könyvtár az alábbi, olvasóit is érintő intézkedéseket hozta.

- A Képes Géza Városi Könyvtár, minden gyerek és felnőtt rendezvényét bizonytalan ideig elhalasztja.

- Az intézmény nyitvatartását ügyeleti rendszerre állítja át. Nyitva 9-11 óra között az alábbi korlátozások mellett:

Az intézmény területén egyszerre 3 fő (olvasó) tartózkodhat! A többiek türelmét kérjük, és felhívjuk figyelmüket a várakozáskor egymáshoz képest ajánlott távolság megtartására.

- A helyben olvasást bizonytalan ideig szüneteltetjük.

- Egyéb információkról a +3644 311 037 telefonszámon, e-mailben: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát., valamint az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.  címeken érdeklődhetnek.

Reméljük hamarosan a szokott rendben találkozhatuk a könyvtár falai között! Addig is mindenki vigyázzon magára és figyeljen oda szomszédaira ismerőseire! Tartsuk be a higiéniai előírásokat, kerüljük a szociális érintkezést, ezzel is segítve mindenki munkáját, aki a vírus terjedésének lassításán dolgozik.

A járványról hivatalos információkat itt találni: https://koronavirus.gov.hu/

Ha bárki gyanús egészségügyi problémát észlel magán, hívja az alábbi zöld számot: 0680 277 455; 0680 277 456

Köszönjük mindenki megértő türelmét!

A Képes Géza Könyvtár dolgozói